Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR contine carne de pui.carne de porc.mezeluri,produse lactate,produse de panificatie.legume congelate,diferite produse alimentare

Număr anunț
DA26477498
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,13 RON
Valoare atribuită
325,13 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,13 RON

din 325,13 RON estimat