Atribuită Cumpărare directă

Dulap 4 polițe 1,8 x 0,9 x 0,6 m din pal de culoare MAHON

Număr anunț
DA26499475
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
ZENIT INVEST GRUP SRL (CUI 17500655)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,39 RON
Valoare atribuită
966,39 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,39 RON

din 966,39 RON estimat