Atribuită
Cumpărare directă
1 Biblioraft A4 PVC buc 50 2 Agrafe cut - 3 Pix unica albastru scris subtire buc 20 4 Capse cut 20 5 Pix gel rosu buc 10 6 Folie protectie A4 set 708 Hartie copiator A4 80g top 100 9 Dosar plastic buc 300 13 Folie laminator A4 top 12 14 Marker buc 4 15 Evidentier buc 10 16 Banda corectoare buc 10 17 Scoci 18 mm buc 20 21 Plic C6 buc 100 - pentru grainite
- Număr anunț
- DA26474475
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.118,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.118,80 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.