Atribuită Cumpărare directă

Intel Core i5 4570, 8 gb ddr3, 240 gb ssd, 1000gb hdd DVD, Carcasa Spacer Mercury cu Sursa 450W + Windows 10 pro

Număr anunț
DA26475315
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
Furnizor / câștigător
ITEK PRO SERVICES SRL (CUI 32056077)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat