Atribuită
Cumpărare directă
Detector portabil agenti chimici I.S.U Vrancea.Detector de agenti chimici este capabil sa detecteze, clasifice si sa monitorizeze continuu nivelele de concentratie a substantei detectate; - detectorul trebuie sa fie dotat cu senzori de recunoastere interschimbabili; - functie de masurare a concentratiei substantelor cu potential periculos; - functie de detectie scurgeri, rezistenta la apa; - alarmare vizuala si sonora; - memorie date; - masurare 5 canale; - monitorizare in timp real a chimicalelor toxice si periculoase din mediu;
- Număr anunț
- DA26478522
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- FUNGUS PRODUCTS SRL (CUI 33852491)
- Cod CPV
- 31642000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.500 RON
- Valoare atribuită
- 40.500 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.