Atribuită Cumpărare directă

Prajitura Magura- 100 buc, Mere - 16 kg, Banane- 12,3 kg, Bors -3 buc, Cartofi- 45 kg, Telina- 2 kg, Marar- 5 buc

Număr anunț
DA26476508
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
Furnizor / câștigător
GORENKO COM S.R.L. (CUI 23227275)
Cod CPV
15600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,15 RON
Valoare atribuită
437,15 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,15 RON

din 437,15 RON estimat