Atribuită
Cumpărare directă
Indicatoare rutiere - Prioritate pentru circula?ia din sens invers Se monteaza pe sectoarele de drum îngustat unde nu au loc sa circule doua vehicule unul pe lânga celalalt, fiind precedat de indicatorul "Drum îngustat". La întâlnirea acestui indicator, conducatorul autovehiculului pierde prioritatea fata de toate autovehiculele care circula din sens opus. Acest indicator poate fi însotit si de un panou aditional pe care sunt precizate categoriile de autovehicule carora li se adreseaza acest indicator. Diametrul indicatorului este de 60 de cm. Mentiuni: Indicatoarele sunt executate conform STAS 1848/2011; Suportul indicatoarelor se confectioneaza din tabla de otel 1 mm; Pretul include sistemele de prindere fara suruburi; Suprafetele indicatoarelor sunt tratate anticoroziv, fosfatate si sunt vopsite în câmp electrostatic aplicate cu folie reflectorizanta clasa I Engineer Grade.
- Număr anunț
- DA26486093
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,15 RON
- Valoare atribuită
- 336,15 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.