Atribuită Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC NEONATOLOGIE -1 BUC USA SI 2 BUC PLASE INSECTE

Număr anunț
DA26498425
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.363,86 RON
Valoare atribuită
1.363,86 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.363,86 RON

din 1.363,86 RON estimat