Atribuită Cumpărare directă

Test rapid imunocromatografic pentru detectia calitativa a anticorpilor anti HIV-1 si/sau HIV-2 in ser sau plasma. Producator: DIALAB, Austria. Continut kit: 25 teste (casete) ambalate individual cu pipeta de unica folosinta si desicant, 1x4 mL buffer, prospect Comanda minima 25 teste (kit-ul nu poate fi desfacut). Sensibilitate: >99% | Specificitate: >99% | Precizie: >99. Testele detin marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.

Număr anunț
DA26499265
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat