Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine Cos cu capac 15l 12x35 Capac WC 2x28 coada metalica 2x22 Prosop alb 20x4,8 Igienol 4l 3x42 Masca protectie 100x0,7 solutie gresie 5l 1x32 saci 60l 30x4,2 dezinfectant 20x12,9 lavete univ 10x2,5 odorizant Aeron 1x29

Număr anunț
DA26494485
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR SCOALA CU CLS. I-VIII VALEA MARE, JUDETUL OLT (CUI 25330543)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293,80 RON
Valoare atribuită
1.293,80 RON
Data publicării
03.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293,80 RON

din 1.293,80 RON estimat