Atribuită Cumpărare directă

PACHET MOBILIER URBAN CONSTA: -BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU 10 RIGLE COD 781..........13 BUC -COS DE GUNOI METALIC CU ORNAMENTE DIN LEMN COD 829.....13 BUC

Număr anunț
DA26484263
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.640 RON
Valoare atribuită
16.640 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.640 RON

din 16.640 RON estimat