Atribuită
Cumpărare directă
PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA -VOLUM LA ALEGERE: VA SOLICITAM :J-NPX2-2 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 0,1- 2.5µl 0.1~2 0.002 1190 leI- 1BUC/ J-NPX2-10 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 0,5- 10µl 0.5~10 0.01 1190 lei-1BUC / J-NPX2-20 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 2- 20µl 2~20 0.02 1190 leI-1BUC/J-NPX2-100 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 10- 100µl 10~100 0.1 1190 lei -1BUC/ J-NPX2-200 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA , adjustable 20- 200µl 20~200 0.2 1190 leI-1BUC/J-NPX2-1000 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 100- 1000µl 100~1000 1 1190 lei -1BUC/ J-NPX2-5000 PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA adjustable 0.5- 5 ml 1000~5000 10 1190 lei-1BUC
- Număr anunț
- DA26475292
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.330 RON
- Valoare atribuită
- 8.330 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.