Atribuită Cumpărare directă

BALANCE 1.5% GLUCOZA,1,75mmol/l calciu , cutie cu 4 pungi ;BALANCE 2.3% GLUCOZA,1,75mmol/l calciu, cutie cu 4 pungi;BALANCE 4,25%GLUCOZA,1,75mmol/l calciu, cutie cu 4 pungi;CAPAC CU DEZINFECTANT STAY SAFE;Set PD automata pediatric PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26482967
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33181510-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.281,65 RON
Valoare atribuită
42.281,65 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.281,65 RON

din 42.281,65 RON estimat