Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE:- 1 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L #6422704002038 buc 48 26.8067 2 PULVERIZATOR 0.5L 635053 #4892004350535 #5949034927486 buc 50 4.1176 3 SUPORT HARTIE CU ETAJIERA ALB 140 #8692469014012 buc 3 25.2017 4 OPRITOR POARTA SI USI #2000000254401 buc 12 10.8403 5 LACAT CH 63 TRI CIRCLE#2000000132402 #4891968008889 #5949034902100 #5949034960544 buc 2 11.6807 6 LACAT CH 50 TRI CIRCLE#2000000132396 #4891968008841 #5949034902889 #5949034960537 buc 1 7.479 7 LACAT CHINEZESC 38#2000000085944 #4891968008803 #5949034902872 #5949034960520 buc 1 4.958 8 INDICATOR AUTOCOLANT A6 #2000000288307 buc 29 3.2773
- Număr anunț
- DA26481246
- Autoritate contractantă
- Școala Profesională Band (CUI 4323225)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.829,13 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.