Atribuită Cumpărare directă

PSIHOLOGIA MUNCII SI ORGANIZATIONALA: Oferim evaluare psihologica pentru orice categorie de personal. Lucram cu teste licentiate si etalonate pe populatia Romaniei: CASS++, CPI. Avem o vasta experienta in evaluare cu un portofoliu de peste 5000 de evaluari anuale, cei mai multi fiind cadre didactice, personal cu functie de decizie, personal ce lucreaza in ture de noapte, personal cu lucru la inaltime, persoane ce au in ingrijire adulti, copii. Printre putinele cabinete care indeplinesc conditiile legale. Valabil pentru un numar de minim 90 de angajati.

Număr anunț
DA26484358
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr.1 (CUI 24937076)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE "NASTASA MARIA MONICA" (CUI 23386653)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.580 RON
Valoare atribuită
5.580 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.580 RON

din 5.580 RON estimat