Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea pentru suprafete metalice Clor Cauciuc: Diluant universal 121 litri x 13 RON/L = 1573 RON Grund clor cauciuc pentru suprafete metalice (culoare gri) - se aplica sub orice culoare (11 bidoane a cate 30 litri) 330 litri x 30 RON/L = 9900 RON Vopsea Clor Cauciuc Culoare Albastru RAL 5012 (8 bidoane) 184 litri x 35 RON/L = 6440 RON, Vopsea Clor Cauciuc Culoare Gri RAL 7045 (9 bidoane) 207 litri x 35 RON/L = 7245 RON Vopsea Clor Cauciuc Culoare Rosu RAL 3020 (4 bidoane) 92 litri x 35RON/L = 3220 RON, Vopsea Clor Cauciuc Culoare Alb (7 bidoane) 161 litri x 35RON/L = 5635 RON . Ambalajul este in bidon de 23 kg fiecare vopsea.
- Număr anunț
- DA26499328
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
- Furnizor / câștigător
- NEXT INDUSTRY S.R.L. (CUI 29442442)
- Cod CPV
- 44800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.013 RON
- Valoare atribuită
- 34.013 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.