Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECATANT PRDOSELI 5L 6 X 57.14 DEZINFECTANT MAINI HYGIENOL 1L 5 X 75.63 DEZINFECTANT SUPRAFETE 8 X 26.89 MASTI PROTECTIE 3 PLIURI 400 X 0.841 MANUSI NITRI 100/BAX 4 X 63.02

Număr anunț
DA26488135
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.524,61 RON
Valoare atribuită
1.524,61 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.524,61 RON

din 1.524,61 RON estimat