Atribuită
Cumpărare directă
achizitie produse de curatenie:Hartie igienica alba, 2straturi, 24role/set, Expertto set 10 Servetele albe, 1 strat, 25 x 25 cm, 100 buc/pachet pachet 50 Prosop hartie alba, 2 straturi, 300 m rola 5 Prosoape in "V", hartie verde, 1 strat, 150 buc/set buc 80 Rezerva mop bumbac 250g buc 10 Galeata cu storcator Style + Mop Style si Maner Euroclick Vileda buc 1 Detergent vase 5L, universal, Erix bidon 2 Burete vase mic, cu canelura buc 10 Bec economic 20W (echivalent 125W) E27 Spiral buc 5 Gel dezinfectant pentru maini 5L, antibacterian, Dr. Stephan Aseptic bidon 1 Dezinfectant universal pentru pardoseli si suprafete 5L, Sanytol bidon 5 Clor Expertto 5L bidon 4 Crema de curatat 500 ml, Cif buc 10 Solutie pentru aragaz 500 ml, Sano Forte Plus Gel buc 5 Detergent lichid Perwoll, 4L bidon 4 Solutie anticalcar pentru piatra si rugina 450 ml, Cillit buc 2 Dezinfectant WC Domestos 5L buc 2 Saci menajeri 60/80, 60L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 15 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 15 Saci pentru pubele 240L, 10buc/set, 110x115cm, ultrarezistenti LDPE set 5 Set perie WC, Saturn buc 5
- Număr anunț
- DA26497037
- Autoritate contractantă
- Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.623,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.623,67 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.