Atribuită Cumpărare directă

aspirator

Număr anunț
DA26484839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HADRIAN DAICOVICIU ORASTIOARA DE SUS (CUI 29066720)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,98 RON
Valoare atribuită
336,98 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,98 RON

din 336,98 RON estimat