Atribuită Cumpărare directă

Solicitam produsele enumerate pentru multifunctionala Ricoh Aficio 3001, respectiv HP laserjet 2035

Număr anunț
DA26489309
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIU (CONSILIUL LOCAL SANCRAIU) (CUI 5612868)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.449 RON
Valoare atribuită
3.449 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.449 RON

din 3.449 RON estimat