Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CAMIN CULTURAL COMUNA VALEA MACRISULUI SAT GRINDASI:Lucrari de reparatii tencuieli interioare, glet de ipsos cu tencuieli, vopsitorie,montare plafon demontabil casetat,montare corpuri de iluminat,beton armat sclivisit,plinta din gresie,tamplarie pvc cu geam,inlocuit sticla geam termopan,refacere trepte si rampa cu beton amprentat,soba teracota
- Număr anunț
- DA26486620
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
- Furnizor / câștigător
- RADU DESIGN CONSTRUCT SRL (CUI 18737898)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.127,66 RON
- Valoare atribuită
- 42.127,66 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.