Atribuită Cumpărare directă

1. Sonda Levin duodenale / nasogastrice sterile. Marimi necesare Ch8 x 5buc, Ch10 x 10buc, Ch12 x 10buc, Ch14 x 10 buc 2. Sonda Foley cu 2 cai fara balonas. Marimi necesare Ch16 x 20buc, Ch18 x 20buc

Număr anunț
DA26475188
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,75 RON
Valoare atribuită
105,75 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,75 RON

din 105,75 RON estimat