Atribuită
Cumpărare directă
Polita RCA 1 AN incepind din 05.10.2020; - Autoturism DACIA LOGAN , 5 locuri, 1461 cm cubi, 50 kw, an fabricatie 2007, masa 1796kg; Polita CASCO 1 AN incepind din 05.10.2020; - Autoturism DACIA LOGAN , 5 locuri, 1461 cm cubi,50 kw, an fabricatie 2007, suma asigurata 11.702 lei;
- Număr anunț
- DA26480712
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.564,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.564,35 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.