Atribuită
Cumpărare directă
Banda textila neon fluorescenta, adeziva, rola 25 m, 2.5 cm latime - Culoare : Portocaliu 1 buc Banda textila neon fluorescenta, adeziva, rola 25 m, 2.5 cm latime - Culoare : verde 1 buc Banda textila neon fluorescenta, adeziva, rola 25 m, 2.5 cm latime - Culoare : Galben
- Număr anunț
- DA26478048
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
- Cod CPV
- 39561120-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,15 RON
- Valoare atribuită
- 104,15 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.