Atribuită
Cumpărare directă
1 Recunostinta 29,95 Buc 5 27,96 2 Cronovizorul 29,95 Buc 5 27,96 3 Shakespeare interpretat. Visul unei nopti 19,95 Buc 5 19,00 4 In asteptare (M. Zamfir) 44,95 Buc 5 41,97 5 Corul leilor 39,95 Buc 5 37,30 6 Ce-ar fi sa nu ne mai prefacem? 19,95 Buc 5 19,00 7 Cea care se intoarce 29,95 Buc 5 27,96 8 Pandemia vesela si trista 24,95 Buc 5 23,30 9 Educatia digitala 59,96 Buc 5 57,10 10 Complezenta 34,95 Buc 5 32,63 Discount pe toate articolele precedente -314,19 Timbru literar 23,01 Le
- Număr anunț
- DA26480113
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
- Cod CPV
- 22100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.278,69 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.