Atribuită
Cumpărare directă
Placa de baza Gigabyte H310M S2H 2.0 - H310M S2H 2.0 CPU INTEL - BX80684I59400FSRF6M Placa video Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730 - N730D5-2GL Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) - CMK8GX4M1D3000C16 CARCASA SPACER Middle-Tower ATX - SPC-KRYPTON SSD KINGSTON 2.5″ SATA3 512GB - SKC600/512G VENTILATOR GEMBIRD PC - FANCASE3 Sursa RPC 500W, 50000AB, 2x SATA, 2x PATA, 1x MB 20+4, 1x CPU 4pin, European Power Cord, 35 cm cables, 120mm Fan PWPS-050000A-BU01A Windows 10 PRO DVD RW ASUS S-ATA BLACK „DRW-24D5MT/BLK/B/GEN” MOUSE SPACER PC sau NB - SPMO-F01 TASTATURA SPACER USB - SPKB-520
- Număr anunț
- DA26494475
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 03.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.