Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid (caseta) imuncromatografic pentru detectarea calitativa a antigenului Influenza tip A si B in exudate nazale si nazofaringiene. Continut kit: teste (casete), solutie buffer 10 ml, tuburi cu capac, exudate nazale sterile, 1 control pozitiv, 1 control negativ, instructiuni de lucru. Impachetare: 25 teste / kit. Comanda trebuie sa fie multiplu de 25 teste, deoarece kitul nu se desface. Produsele detin marcaj de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.
- Număr anunț
- DA26482075
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.