Atribuită
Cumpărare directă
Stapler circular 31mm, 3buc/cutie/Maner universal sub forma de pistol, pentru sutura mecanica, ce realizeaza rezectia, transectia si anastomoza pentru chirurgia laparoscopica, de unica folosinta, reincarcabil de 25 de ori, ce plaseaza doua randuri triple de agrafe de titan si realizeaza simultan taierea tesutului dintre cele doua randuri triple de agrafe. design ergomnomic cu functie de pensa grasp ; diametrul tijei 12 mm,se poate utiliza ata cu trocar de 12 mm cat si de 15mm; tija se poate roti 360 grade.Se poate articula pana la 45 de grade in ambele parti in 5 puncte (dreapta/stanga) - lungime tija 26 cm. Se poate utiliza cu rezerve de sutura mecanica de lungimi 30, 45,si 60mm. Instrumentul este compatibil cu toate rezervele enumerate in specificatia tehnica din caietul de sarcini/Rezerva articulata Tristaple 60mm – cartus negru/STAPLER de 80 mm pentru rezec?ie, transec?ie ?i anastomoza, plaseaza doua rânduri dublu e?alonate de capse DST * ?i simultan împarte ?esutul între cele doua rânduri duble. Instrumentul este conceput pentru utilizare multipla în timpul unei singure proceduri chirurgicale. Acesta poate fi reîncarcat de pâna la 7 ori pentru un total de 8 aplica?ii. Dimensiunea capsei deschise: 3 x 4,85 mm Închidere aproximativa în forma de B: 2,0 mm Tehnologie de capsare direc?ionala pentru modelarea perfecta a capsei în forma de ""B"". Fiecare unitate de încarcare de unica folosin?a con?ine un cu?it proaspat. SSTAPLER-ul poate fi folosit cu codurile unita?ilor de
- Număr anunț
- DA26489229
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.761,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.761,40 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.