Atribuită
Cumpărare directă
100583196 BATERIE BUCATARIE KATIKI CROM 156.00 131.09 3 Buc 100652687 CORP ILUMINAT MOTT 2X18W 56.00 47.06 3 Buc 100994372 DULIE PORTELAN E27 1.75 1.47 10 Buc 100590428 REGLETA 12X2 POLI 16A 8.50 7.14 10 Buc 100872925 RACORD WC EXTENSIBIL 285 625MM 38.00 31.93 4 Buc
- Număr anunț
- DA26482316
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,32 RON
- Valoare atribuită
- 748,32 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.