Atribuită
Cumpărare directă
MotorLoncin Winter Engine Ciclu de funcţionare4 timpi Putere motor7 CP Capacitate cilindrică212 cc Capacitate baie ulei0.6l TransmisieDisc fricţiune Sistem de aprindereElectronic PornireElectrică la cheie Încălzire mânereDotare standard FarLED CombustibilBenzină fără plumb Capacitate rezervor2.2l Consum mediu1l/h Viteze de lucru6 înainte + 2 înapoi Distanţă de refulare11 m Reglare jgheab evacuaremanual Lăţime de lucru66 cm Adâncime de lucru51 cm Unghi rotaţie jgheab190° Unghi evacuare jgheabMax. 70° Diametru roţi38 cm Greutate75 kg Garanţie produs24 luni
- Număr anunț
- DA26494597
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 43313000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.649 RON
- Valoare atribuită
- 2.649 RON
- Data publicării
- 04.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.