Atribuită
Cumpărare directă
Stampila rotunda R30 (dimensiune 3 cm) - SGA-TR NR. 1 si 2 - 2buc; Stampila dreptunghiulara C40 - Documentatie autorizatie G.A. ”VIZAT SPRE NESCHIMBARE”, 58 x 22 mm - 2 buc; Stampila dreptunghiulara C30 - Comp. GMPRA ”VIZAT SPRE NESCHIMBARE”, 47 x 18 mm - 2 buc, conform model referat SGA Teleorman
- Număr anunț
- DA26487053
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 30192153-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,38 RON
- Valoare atribuită
- 445,38 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.