Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta - Agentia De Investigare Feroviara Romana CUI- 34988646. 1- Cerere de asigurare nr. 4356376377 din data de 30.09.2020 PRIMA – 2111 RON 2- Cerere de asigurare nr. 4356365636 din data de 30.09.2020 PRIMA – 2111 RON

Număr anunț
DA26482147
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.222,20 RON
Valoare atribuită
4.222,20 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.222,20 RON

din 4.222,20 RON estimat