Atribuită Cumpărare directă

Maner telescopic aluminiu, Manusi menaj, Burete spiralat din inox, Manusi examinare,Lavete microfibr

Număr anunț
DA26493435
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,01 RON
Valoare atribuită
557,01 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,01 RON

din 557,01 RON estimat