Atribuită Cumpărare directă

Autoritate contractanta: CONSILIUL JUDETEAN VALCEA 1) Tip asigurare –CASCO 2) Date despre auto/ polita/ acoperiri – Autoturism SKODA OCTAVIA ;NR. IDENTIFICARE: TMBDS41U888873030, NR. Inmatriculare : VL-30-WVW 3) Valabilitate: 12 LUNI 4) Prima de asigurare – 1300 RON

Număr anunț
DA26497774
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat