Atribuită Cumpărare directă

Serviciu monitorizare firme (5293 societati comerciale active la Registrul Comertului din Romania inregistrate in localitatea Navodari), necesar pentru actualizarea permanenta a informatiilor referitoare la platitorii de impozite persoane juridice: schimbarea starii firmei(daca se radiaza firma sau intra in insolventa), schimbari de sediu ale firmei, schimbarile de actionari/administratori, etapele de insolventa(de la intrarea in insolventa la masa credala, inclusiv etapele legale care apar pe parcursul procesului/etapele de reorganizare).Pretul estimat este unitar si nu include TVA

Număr anunț
DA26497587
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat