Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță în vederea elaborării cererii de finanțare pentru accesarea de fonduri COD apel POC axa prioritara 2, prioritatea de investiții 2c obiectiv specific 2.4. acțiunea 2.3.3- Imbunatatirea conținutului digital si a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sanatate și e-cultura- LOT I, conform ofertei nr. 719/28.09.2020.

Număr anunț
DA26485214
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat