Atribuită Cumpărare directă

*TESTE RAPIDE - hCG, teste de sarcina, kit x100 stripuri, din urina, cod C50RT1001, expira 2022.04.14, 5% discount aplicat, lichidare stoc

Număr anunț
DA26486034
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,15 RON
Valoare atribuită
35,15 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,15 RON

din 35,15 RON estimat