Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE PROTECTIE BTL - Masca medicala de protectie FLAT-FIT este special conceputa pentru a asigura siguranta maxima fara a compromite confortul. Eficienta filtrului mastii de protectie clasa FFP2 este data de microfibrele incarcate electrostatic care atrag si capteaza particulele aeriene. Densitatea optima a membranei de filtrare, ofera o protectie adecvata si o rezistenta respiratorie redusa. Pretul este negociabil in functie de cantitate. Minimum 25 de buc. sau multiplu de 25 buc. Masca medicala de protectie FLAT-FIT Filtrare de inalta performanta Clasa FFP2 Eficienta filtrarii bacteriene (BFE) > 99,9% Eficienta filtrarii virale (VFE) > 99,9% Eficienta filtrarii NaCl >96% Rezistenta la stropire Clema ajustabila pentru nas si benzi elastice Potrivirea personalizata previne scurgerea de aer Corp incastrat pentru utilizare sigura Forma ergonomica Se potriveste pe orice tip de fata Incarcata electrostatic Marca CE

Număr anunț
DA26484557
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat