Atribuită Cumpărare directă

Prize, platforma, canalet,mufe,manopera,cablu

Număr anunț
DA26494512
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Pr. Ghe. Sandulescu" Dragomiresti (CUI 18301820)
Furnizor / câștigător
TEŞU ADRIAN-DUMITRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38580363)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.726 RON
Valoare atribuită
3.726 RON
Data publicării
03.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.726 RON

din 3.726 RON estimat