Atribuită
Cumpărare directă
RBC33 Acumulator APC 12V 9Ah pentru SC1000I, BR1500, SU1000SC ( baterii de rezerva RBC 33 / RBC-33) Acumulator APC pentru SC1000I Cod produs: RBC33 Producator: APC Garantie: 12 luni APC cartus baterii de rezerva RBC33 PN: C0799918 PN: RBC33 Capacitate baterie 9 Ah Tensiune 12 V Tensiune totala kit 24 V Durata de viata baterie 3-5 ani Numar de baterii in kit 2 Utilizat in BR1500, SU1000SC Inaltime 197 mm Latime 149 mm Lungime 64 mm Greutate neta 2,66 kg Culoare Negru
- Număr anunț
- DA26474748
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 868,90 RON
- Valoare atribuită
- 868,90 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.