Atribuită Cumpărare directă

Tablou PT-8 circuite-1buc; Siguranta tetrapolara 32A-1buc; Siguranta Bipolara 25A-1buc; Cablu CYYF 4x6mm-25m; Priza trifazica 32A-PT cu fisa -1buc; Priza monofazica PT-4module-1buc; Dibluri+holsuruburi=8mm-L=60mm-1set 20 buc.

Număr anunț
DA26475579
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,66 RON
Valoare atribuită
293,66 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,66 RON

din 293,66 RON estimat