Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii acoperis caldire: întoarcere țigle, schimbare leațuri, reparare ștocătură, reparare jgheaburi, montare plasă anti păsări, schimbare capriori sau grinzi daca este cazul Prețul conține manopera, materialul este asigurat de beneficia

Număr anunț
DA26480887
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Furnizor / câștigător
BABUT & SERGIU SRL (CUI 25681749)
Cod CPV
45261920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat