Atribuită
Cumpărare directă
TEGOLA TOP SOLZI MARO TRADITIONAL (3.05MP/PACH) - 6.10MP (29.41 RON/MP), CAPSE TIP A 6MM 1TRA204T STANLEY - 1BUC (7.56 RON/BUC), OMNIPA BC115 ZN 0.4 BORDURA CALCAN - 8BUC (19.33 RON/BUC), LBK. FEINPUTZ WEISS 40KG ALB K00756481 TENC.INTERIOR - 4BUC (26.89 RON/BUC), SURUB LEMN 3.5*30 PF REISSER - 2.5SE (3.36 RON/SE), AMORSA ACRILICA 5L ROSU 1/4 SENTOSA - 1BUC (15.97 RON/BUC), FOLIE CU PERNE DE AER 50MP/LEG EXING - 40MP (3.36 RON/MP), OMNIPA ST30 ZN SORT STREASINA - 9BUC (16.81 RON/BUC), CARTON BITUMAT 20MP PEGAZUS - 1BUC (60.50 RON/BUC),
- Număr anunț
- DA26477613
- Autoritate contractantă
- Grădinița "Kipi-Kopi (CUI 13378980)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
- Cod CPV
- 44112500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819,73 RON
- Valoare atribuită
- 819,73 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.