Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în vederea elaborării cererii de finanțare pentru accesarea de fonduri Cod apel POIM 9.1. Creșterea capacității unităților de învățământ preuniversitar de stat în vederea gestionării situației de pandemie generate de virusul SARS –COV -2- LOT II conform ofertei nr. 720/28.09.2020.
- Număr anunț
- DA26485218
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.