Atribuită
Cumpărare directă
Masca protectie KN95 cu supapa = FFP2 - Pliabila - Anti-picaturi - Anti-PM 2.5 - Inodor - Filtrare puternica, respiratie sanatoasa - Material prietenos cu pielea - Nu strange urechile - Filtrare eficienta > 95 % - Protectie multistrat - Respirati liber - Material netesut de inalta calitate - Elastic rezistent - Impermeabilitate – prevenind imprastierea picaturilor - Absorbtie puternica - Ajustare usoara – in functie de puntea nasului - Potrivit pentru majoritatea formelor fetei - Previne efectiv inhalarea si infectarea cu virusi.Prezinta filtru. Pret valabil pentru o cantitate mai mare de 500 bucati.
- Număr anunț
- DA26484232
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340 RON
- Valoare atribuită
- 2.340 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.