Atribuită Cumpărare directă

Servicii verificare anuala veste salvare gonflabile.

Număr anunț
DA26485276
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
GEMA SAFETY S.R.L. (CUI 18034669)
Cod CPV
35112000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.924 RON
Valoare atribuită
2.924 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.924 RON

din 2.924 RON estimat