Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica in vederea autorizarii/reautorizarii centralei termice a CJ Bacau, centralei termice a sediului nr. 2 al ISU Bacau, Inspectia de Prevenire din str. G. Bacovia nr. 57 Bacau, verificare anuala, efectuarea eventualelor reglaje necesare echipamentelor si instalatiilor tehnologice, verificarea - reglarea supapelor de siguranta ale cazanelor, respectiv boiler ACM si verificare cos fum pentru cele doua centrale, verificarea tehnica periodica a centralelor murale si verificarea/revizia tehnica a instalatiilor de utilizare gaze naturale pentru apartamentele de serviciu ale CJ Bacau

Număr anunț
DA26489648
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
FAST TECHNICAL ASSISTANCE SRL (CUI 9626416)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON

din 9.900 RON estimat