Atribuită Cumpărare directă

1.0520051 FURTUN ASPIRATIE 2 TOLI 51MM ML 4.00 2.0467041 COLIER SARMA 2 TOLI 50,5-57MM BC 2.00 3.PST1800 POMPA SUBMERSIBILA APA MURDARA CU TOCATOR 12.2M 1800W 330L/MIN BC 1.00

Număr anunț
DA26479775
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,65 RON
Valoare atribuită
1.417,65 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,65 RON

din 1.417,65 RON estimat