Atribuită Cumpărare directă

MYYM 3X2,5 MYYM 3X1,5 MYYM 2X1,5

Număr anunț
DA26475520
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,84 RON
Valoare atribuită
579,84 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,84 RON

din 579,84 RON estimat