Atribuită Cumpărare directă

Servicii publicare anunt in cotidianul "Bursa" si cotidianul "Ziarul Financiar", editiile din 05.10.2020

Număr anunț
DA26490445
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI 1755482)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,25 RON
Valoare atribuită
129,25 RON
Data publicării
02.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,25 RON

din 129,25 RON estimat